Photovoltaik Ertrag

Fotowoltaika dla domu

Możliwość bilansowania energii oraz brak magazynu energii czyni systemy fotowoltaiczne najkorzystniejszym ekonomicznie rozwiązaniem, co znacznie przyspiesza zwrot inwestycji – obniża ich koszt w ujęciu długofalowym.Posiadamy instalacje fotowoltaiczne dla domu o zróżnicowanej mocy o różnych rozmiarach, a także różnym zapotrzebowaniu energetycznym. W zależności od mocy elektrowni słonecznej, różnią się ilością modułów fotowoltaicznych oraz mocą falownika.

Ustawa OZE

Obecna Ustawa OZE wprowadza korzystne warunki bezgotówkowych rozliczeń z Zakładem Energetycznym. Produkowany w domu prąd jest na bieżąco zużywany, a jego nadmiar odprowadzimy do sieci energetycznej, jak do magazynu. Zmagazynowaną w sieci energię odbieramy, kiedy potrzebujemy Montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy nieprzekraczającej 50kWp nie wymaga pozwolenia na budowę, ani zgłoszenia zamiaru wykonania robót budowlanych. Moc zamontowanej instalacji fotowoltaicznej nie może być większa niż określona w wydanych warunkach przyłączenia przez zakład energetyczny.

Proponowane systemy fotowoltaiczne dla domu

W naszej ofercie posiadamy instalacje fotowoltaiczne dla domu o zróżnicowanej mocy, o różnych rozmiarach, a także różnym zapotrzebowaniu energetycznym. W zależności od mocy elektrowni słonecznej, różnią się ilością modułów fotowoltaicznych oraz mocą falownika.

Sprawdzone podzespoły dobrane do twoich potrzeb

Nasza instalacja fotowoltaiczna dla domu jednorodzinnego składa się z elementów trwałych i niezawodnych przez co koszt systemu na przestrzeni lat jest minimalny. montujemy urządzenia wysokiej jakości od uznanych producentów. Indywidualne podejście sprawia, że nasze panele fotowoltaiczne charakteryzują się najlepszym dopasowaniem do potrzeb i wymagań klientów.

Proces inwestycji

icone phone black

Konsultacja

fotowolteika icons solar group planning

Projekt

fotowolteika icons solar group conveyor

Dostawa i montaż

Untitled

Włączenie do sieci