fermesolaire

FARMY SŁONECZNE

W naszej ofercie posiadamy instalacje fotowoltaiczne dla domów oraz większych gospodarstw opracowaliśmy wiele projektów oraz stworzyliśmy liczne instalacje fotowoltaiczne, które pozwoliły naszym klientom uzyskać niezależność energetyczną oraz na stworzenie własnych elektrowni domowych.

Farmy fotowoltaiczne to świetny rodzaj inwestycji, posiadają one od kilkudziesięciu kilowatów do nawet kilku megawatów. Instalacje te przeznaczone są dla Klientów, którzy chcą zostać dystrybutorami energii elektrycznej do sieci elektroenergetycznej.

PROCES ZAKŁADANIA FARM SŁONECZNYCH

Wszelkie procesy tworzenia mniejszych i dużych farm słonecznych zaczynają się od oceny struktury geologicznej oraz szczegółowej analizy ekonomicznej w celu oszacowania zwrotu z inwestycji jaką jest zbudowanie famy produkującej energię. W ten sposób możemy stwierdzić jak duża instalacja będzie potrzebna przy Państwa założeniach.

Kolejnym ważnym krokiem jest przygotowanie projektu, który dokładnie pokaże jakie urządzenia zostaną zamontowane na farmie oraz w jaki sposób będą one umiejscowione. Wszystkie produkty zastosowane podczas instalacji pochodzą od najlepszych producentów paneli fotowoltaicznych na całym świecie, dzięki czemu mają Państwa pewność i gwarancję niezawodności naszych instalacji.

farmy fotowoltaiczne solar group